projekty PDF Drukuj Email

Od października br. w Naszej szkole realizujemy projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ

w ramach POKL pt. DYPLOM TECHNIKA TO SUKCES ZAWODOWY.

Uczestniczą w nim uczniowie klas czwartych. Mają tak ułożony plan zajęć, że zajęcia odbywają się

jeden dzień w tygodniu w godzinach 12.30 - 15.00. Każdy uczestnik ma zapewniony posiłek

w formie drugiego dania obiadowego.

Uczniowie biorą udział w zajęciach z psychologiem, doradcą zawodowym oraz z przedmiotów logistycznych,

ICT, mechatronicznych, matematyki, j. angielskiego, programowania maszyn CNC, nowych technologii.

Projekt trwać będzie do 30 kwietnia 2013 r.


Drugi projekt "Zagwarantowany sukces z Politechniką Świętokrzyską" realizowany z Politechniką Świętokrzyską swym zasięgiem obejmuje ponad 100 uczniów. Realizowane są zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki, fizyki, zajęcia doskonalące z matematyki, doradztwo zawodowe, warsztaty umiejętności miękkich, warsztaty popularno – naukowe i kursy informatyczne (na Politechnice Świętokrzyskiej), zajęcia na platformie e-lerningowej z informatyki, a w lipcu br. warsztaty edukacyjne za granicą. Partnerami w projekcie są trzy uczelnie wyższe: Żylina (Słowacja), Ostrawa (Czechy), Deggendorf (Niemcy).
Pozyskane środki to ok. 2000 zł zostaną przeznaczone na zakup pomocy naukowych dla uczniów.